Baar

Hooma Amatu baar on mõnus koht seltskonna- ja jookide nautimiseks. Lisaks mitmekesisele joogimenüüle leiab Hoom Amatust ka põneva suupistete valiku ja isuäratavad koogid. Baar on avatud teisipäevast pühapäevani

Lounge

Hoom Amatu lounge on kodune ja soe koht, kus pidada oma sünnipäeva, katta pikk laud oma ettevõtte töötajatele, pakkuda põnevat töötuba, elada kaasa suurel ekraanil spordivõistlustele või nautida pärastlõunast kohvi ja teha 1 kodukontori päev. Suvel avaneb võimalus nautida päikest terrassil. Võimalusi on palju!

Joogasaal

Hoom Amatu joogasaal on kõrge avara lae ja jalasõbraliku sooja korkparkett põrandaga heaoluoaas. Saalis on väga hea helitehnika, ventilatsioon, matid, polstrid, plokid ja pleedid, mis annavad võimaluse mitmekesisteks liikumistundideks, aga ka retriitideks. Samuti sobib see ruum väga erinevate töötubade, vestlusõhtute, koolituste jms pakkumiseks.

Massaažituba

Hoom Amatus on hubane ja soe tuba, mille keskel on elektripedaaliga juhitav massaažilaud, kaks pehmet tugitooli ja lauake- kõik vajalik, et pakkuda kliendile lõõgastavat massaaži ning vajadusel enne või pärast seanssi ka vestelda ja teed juua. Soovi korral saab pärast massaaži kasutada ka samal korrusel asuvat dušširuumi.

Mõtete Oaas

See tuba ei ole lihtsalt tavaline ruum, vaid mitmeotstarbeline oaas, kus ärikohtumised muutuvad tõhusaks ja inspireerivaks, teraapiaseansid leiavad rahu ja podcasti salvestused saavutavad uue taseme loomingulisust.