Tulevased üritused

Otsid täiuslikku kohta, kus korraldada unustamatu üritus? Või soovid osaleda mõnel lahedal üritusel? Meil on sulle pakkuda just see! Meie maja on ideaalne koht igasuguse koosviibimise või muu erilise sündmuse jaoks.

Mida me pakume?
✨ Maitsvat toitlustust, mis rõõmustab igat maitsemeelt.
✨ Kauni ja hubase atmosfääri
✨ Sõbralikku ja professionaalset teenindust, et saaksid täiel rinnal nautida pidu.
✨ Parim muusikasüsteem ja avar tantsupõrand.
 
Võta meiega ühendust, et reserveerida endale parim kuupäev! Või vaata allapoole ja näed millised lahedad üritused on peagi saabumas.

VIDEODISKO

Hoom Amatu hubane atmosfäär ootab Sind! ✨ 𝐃𝐉 𝐀𝐥𝐥𝐚𝐧 𝐏𝐞𝐫𝐚𝐦𝐞𝐭𝐬 muudab selle õhtu meeldejäävaks ja muusikarohkeks koos visuaalidega! Ole valmis tantsuks, sest tantsupõrand on meie poolt garanteeritud!💃 Samuti on Hoom Amatu baarikunsti võlu avatud erinevatele maitsetele.🍸 Videodisko algus kell 22:00 Pilet 5.- Oleme avatud 18:00-02:00

Noolemäng ja maitsev pruul

Meie baarimeister Kerri on hoolikalt valinud välja parimad pruulid ning ta jagab hea meelega iga pudeli kohta lugusid. Lisaks pakume ka põnevat noolemängu, mis lisab õhtustele hetkedele veelgi rohkem põnevust! Oleme avatud 18:00-02:00 Tule ja veeda mõnus õhtu Hoomis!

HoomAmatu pidu

𝐇𝐎𝐎𝐌𝐀𝐌𝐀𝐓𝐔 𝐏𝐈𝐃𝐔!🎉🥳 Kiiremad kohale jõudnud saavad maiustada imemaitsvat kooki, kuna Kadil on sünnipäev! Ning lisaks on meil ka 𝐝𝐫𝐞𝐬𝐬𝐜𝐨𝐝𝐞: 𝐦𝐮𝐬𝐭 𝐣𝐚 𝐩𝐮𝐧𝐚𝐧𝐞. Kui oled sündmusele vastavalt riietunud, siis baarist valatakse sulle maitsev shot! Õhtu DJ on meil 𝐀𝐍𝐃𝐘 𝐕 ja 𝐒𝐓𝐄𝐍𝐃𝐑𝐔𝐌 Muusika ja hea seltskond ei ole kõik - Hoomi baari võtab sel õhtul üle järjekordselt William Grants and Sond Ambassador 𝐖𝐄𝐑𝐍𝐄𝐑 𝐕𝐎𝐊𝐊! Werner on meil juba varem külas käinud ning tema oskus muuta pidu oma ainulaadsete kokteilidega hoomamatuks on tõeliselt legendaarne.🍹 𝐏𝐢𝐥𝐞𝐭: 𝟓€ 𝐊𝐮𝐮𝐩ä𝐞𝐯: 𝐥𝐚𝐮𝐩ä𝐞𝐯, 𝟏𝟑. 𝐚𝐩𝐫𝐢𝐥𝐥 𝐔𝐤𝐬𝐞𝐝 𝐚𝐯𝐚𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟐𝟎:𝟎𝟎 𝐃𝐫𝐞𝐬𝐬𝐜𝐨𝐝𝐞: 𝐦𝐮𝐬𝐭 𝐣𝐚 𝐩𝐮𝐧𝐚𝐧𝐞

Helirännak

Heliteraapia on keha tervendamine läbi võnkuvate lainesageduste ja vibratsioonide, mida tekitavad erinevad instrumendid ja ülemhelid. See on üks võimsamaid tööriistu muuta ja transformeerida energiat, maandada, ning vabastada endast need energiad, mis enam ei teeni. Sellisel viisil helisid kogedes annab see võimaluse muuta ning kogeda uusi teadvuse seisundeid, mis omakorda avavad uksed teie sisemise maailma sügavamatesse kihtidiesse. Helirännak pole lihtsalt helide kuulamine, vaid teekond iseenda sisemusse, kus heli vibratsioonidel on võime mõjutada teie teadvust ja emotsionaalset tasakaalu. See on hetk, kus saate lasta lahti mõtetest ning taasavastada sügavam ühendus endaga. Artjom loob helimaastikke kasutades kristlall helikausse, enda häält, looperit, dideridood ja teisi instrumente.

MajaMuss

Olete kutsutud nautima õhtut täis võbisevat muusikat, mida pakub 𝐃𝐉 𝐋𝐞𝐡𝐞𝐤𝐚𝐬. Tema valitud helimaailm hõlmab souli, minimali ja progressive melotic house'i - luues segu, mis kõlab nagu üks täiuslik muusikaline segumahl.🎶 Meie baar pakub laia valikut ja maitsvaid kokteile. Olgu tegemist klassikaliste lemmikutega või meie eriliste majakokteilidega, igale maitsele leiab miskit! 🍸 REEDE 19.04 OLEME AVATUD 18:00-02:00 Näeme HOOMis!

Kas paremale on alati parem?

inder see on miskit, mis ei jäta kedagi külmaks! Kas oled see, kes nö sööb ja salgab või hoopis see, kes on leidnud sealt oma eluarmastuse?❤️ Või oled sa siiski see, kes ei ole Tinderist kunagi midagi kuulnud aga väga tahaksid teada?🤔 Tule ja saa osa stand-upist, mis vastab küsimusele “Kas paremale on alati parem?” ning seejärel võid kujundada enda arvamuse tulevikuks. 𝐎𝐦𝐚 𝐤𝐨𝐠𝐞𝐦𝐮𝐬𝐢 𝐣𝐚 𝐦𝐮𝐥𝐣𝐞𝐢𝐝 𝐣𝐚𝐠𝐚𝐯𝐚𝐝 𝐓𝐢𝐧𝐝𝐞𝐫𝐞𝐥𝐥𝐚𝐝 𝐌𝐚𝐫𝐣𝐞 𝐣𝐚 𝐊𝐚𝐭𝐫𝐢𝐧

Kantreküla kantri

Oleme elevil teatades, et varsti toimub meie armsas HoomAmatu majas sündmus, mis paneb käed ja südamed üheskoos lööma – tervitame teid 𝐊𝐚𝐧𝐭𝐫𝐞𝐤ü𝐥𝐚 𝐊𝐚𝐧𝐭𝐫𝐢 𝐩ä𝐞𝐯𝐚𝐠𝐚!🤠 See on päev täis ühendust looduse, sõprade ja muusikaga. Päeval alustame talgutega, kus saame üheskoos panustada meie maja ilu ja puhtuse hoidmisesse. Pärast rõõmsat töötegemist ootab meid ees maitsev grilli, kus saame jagada muljeid ning nautida head seltskonda. Lisaks on tulemas ka erinevaid töötubasid nii suurtele kui väikestele, kus õpime uusi oskusi ja jagame teadmisi.🐴 𝐓öö𝐭𝐮𝐛𝐚𝐝𝐞 𝐭ä𝐩𝐬𝐞𝐦 𝐬𝐢𝐬𝐮 𝐚𝐯𝐚𝐥𝐝𝐚𝐭𝐚𝐤𝐬𝐞 𝐩𝐞𝐚𝐭𝐬𝐞𝐥𝐭! Ja kui päev hakkab tasapisi õhtusse pöörduma, koguneme kõik koos, et kuulata ning tantsida kantrimuusika saatel!🎻💃 Parimaid palasid esitab meile 𝐈𝐧𝐝𝐫𝐞𝐤 𝐉ä𝐫𝐯𝐞𝐤ü𝐥𝐠!