Tulevased üritused

Otsid täiuslikku kohta, kus korraldada unustamatu üritus? Või soovid osaleda mõnel lahedal üritusel? Meil on sulle pakkuda just see! Meie maja on ideaalne koht igasuguse koosviibimise või muu erilise sündmuse jaoks.

Mida me pakume?
✨ Maitsvat toitlustust, mis rõõmustab igat maitsemeelt.
✨ Kauni ja hubase atmosfääri
✨ Sõbralikku ja professionaalset teenindust, et saaksid täiel rinnal nautida pidu.
✨ Parim muusikasüsteem ja avar tantsupõrand.
 
Võta meiega ühendust, et reserveerida endale parim kuupäev! Või vaata allapoole ja näed millised lahedad üritused on peagi saabumas.

Tule ja naudi UEFA Euro 2024 jalgpalli Hoom Amatus!⚽🏆 Kõik mängud terve turniiri vältel, otseülekandega suurelt ekraanilt õues, et nautida suvist õhku ja spordivaimu. (Kehva ilma korral toas) Iga mängu jooksul on võimalik teha ennustusi. Näita oma jalgpalliteadmisi ja võida auhind! 🍻 Baar kostitab külmade jookide ja maitsvate suupistetega! Tule ja toeta oma lemmikmeeskonda! 🙌⚽

OM CHANTING

OM CHANTING ÜHISPALVE LÄBI PÜHA "OM" KORDAMISE OM on algne loomise heli, kõrgeim ja puhtaim vibratsioon, mis olemas on. OM-i laulmine aktiveerib igaühe isetervendavat potentsiaali ja võimaldab sügavamalt sukelduda armastuse leidmisesse endas. Ühiselt OM-i korrates häälestub kogu grupp meditatiivsesse ühispalvesse, mis on kõigi elavate olendite teenistuses saades üheks jumaliku armastuse väljendusega.

Sip and sketch

𝐒𝐢𝐩 & 𝐒𝐤𝐞𝐭𝐜𝐡 on uus üritustesari, mis on mõnus ja vabaõhuline kunstisündmus, kus saad nautida jooki ja lasta oma loovusel lennata! Pole vahet, kas oled kogenud kunstnik või alles alustaja – kõik on oodatud!🎨 Õhtu jooksul on avatud ka baar, kus leiab igale maitsemeelele midagi sobivat!🍷 𝐕𝐚𝐡𝐞𝐧𝐝𝐢𝐝: Võta kaasa enda joonistustarbed - olgu selleks pliiats, pastakas, marker, visandiraamat või tavaline paber. Sina valid, millega end kõige mugavamalt tunned, et saaksid luua just sellise meistriteose, nagu soovid. Kohapeal on olemas mõned kunstivahendid. ✨𝐓𝐞𝐞𝐦𝐚: Naismodell ✨𝐌𝐢𝐥𝐥𝐚𝐥? Reede, 12. juuli kell 19:30 ✨𝐊𝐮𝐬? @HoomAmatu, Pärnu mnt 1 𝐎𝐬𝐚𝐥𝐮𝐬𝐭𝐚𝐬𝐮: 𝟓€ Tule ja loo midagi imelist koos meiega! Näeme 12. juulil!

terrassi rütmid

Tule ja naudi maagilist suveõhtut Hoom Amatu terrassil! See on õhtu, kus terrass täitub mõnusa muusika, sumeda valguse ja maitsvate kokteilidega. Kell 21:00 alustab Kolumbiast pärit DJ Javier oma muusikaliste rütmidega. Hoovis põleb ka armas lõke, mille ümber saab mõnusalt istuda või tantsida🔥 Kell 19:30 algab ka üritus Sip & Sketch, rohkem infot leiad siit👇 https://www.facebook.com/events/852230203499356/?ref=newsfeed 12.07.24 on Hoom Amatu maja avatud 19:00 - 02:00 Kehva ilma korral toimub üritus sees!

Vestlusõhtu

Mis maagia on selles rännakus, mida on tehtud juba sajandeid, ja kuhu tullakse üle kogu maailma? 𝐊õ𝐢𝐠𝐞𝐬𝐭 𝐬𝐞𝐥𝐥𝐞𝐬𝐭 𝐬𝐚𝐚𝐝 𝐢𝐬𝐞 𝐤𝐮𝐮𝐥𝐝𝐚 𝟐𝟓. 𝐣𝐮𝐮𝐥𝐢𝐥 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟖:𝟑𝟎 𝐇𝐨𝐨𝐦𝐀𝐦𝐚𝐭𝐮 𝐦𝐚𝐣𝐚𝐬. Siivi jagab oma kogemusi koos Sinuga. Jagab soovitusi ja nõuandeid. Kes teab, ehk oled Sinagi valmis end varsti teele asutama ja midagi väga erilist ja elumuutvat endale pakkuma?

alen veziko suvekontsert

𝐒𝐮𝐯𝐞𝐤𝐨𝐧𝐭𝐬𝐞𝐫𝐭 𝐇𝐨𝐨𝐦 𝐀𝐦𝐚𝐭𝐮𝐬!🌞 Külla on kutsutud muusik, laulukirjutaja ja produtsent 𝐀𝐥𝐞𝐧 𝐕𝐞𝐳𝐢𝐤𝐨! Tema kaunid eestikeelsed laulud on võitnud paljude eestlaste südamed.🇪🇪 𝐀𝐥𝐞𝐧 𝐕𝐞𝐳𝐢𝐤𝐨 on artist, kes armastab kirjutada ja esitada meloodilist ja lüürilist pop ja rock muusikat, rõhutades omaloomingut, kuid laulab valikut ka teiste heliloojate repertuaarist. Tule veeda üks meeldejääv suveõhtu Hoom Amatus! ✨ Baar on avatud igale maitsemeelele ning Rhino Delicious kostitab maitsvate söökidega! 🍔🍹 𝐏ü𝐡𝐚𝐩ä𝐞𝐯, 𝟏𝟏. 𝐚𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐬𝐞𝐫𝐭 𝐚𝐥𝐠𝐚𝐛 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟗:𝟎𝟎 𝐏𝐢𝐥𝐞𝐭𝐢𝐢𝐧𝐟𝐨: ✶ Tavapilet 29 € ✶ Alla 7-aastased lapsed on TASUTA

Suvekontsert viljandis - marek sadam

𝐌𝐚𝐫𝐞𝐤 𝐒𝐚𝐝𝐚𝐦𝐚 kontsert suvel on mõnusalt kohustuslik! Sadama lood ja laulud toovad suve maitsed ning jutud kokku, loovad tunde nagu oleksid suvisel rännul.🔆 Samuti on baar avatud igale maitsemeelele ning Rhino Delicious kostitab maitsvate söökidega! 𝐍𝐞𝐥𝐣𝐚𝐩ä𝐞𝐯, 𝟎𝟏. 𝐚𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐬𝐞𝐫𝐭 𝐚𝐥𝐠𝐚𝐛 𝐤𝐞𝐥𝐥 𝟏𝟗:𝟎𝟎 Piletiinfo: ✶ Kuni 15.07 on sooduspilet 25€ ✶ Tavapilet 30€ ✶ Pensionär 25€ ✶ Alla 7-aastased lapsed on TASUTA